1/5

 • Вкажіть Ваші контактні дані

 • Яка послуга Вам потрібна?

  або
 • Вкажіть посилання на поточний сайт

 • Які завдання має вирішити сайт?

 • В моей компании работает человек

Ваша заявка успішно надіслана!

Розробка структури сайту

Структура веб сайту являє собою фізичну розмітку і зв'язку розділів між собою. З упевненістю можна заявити, що це ключова складова кожного проекту, запорука його успішного просування і високих конверсійних показників. Грамотна структура web сайту передбачає комплексне опрацювання внутрішніх і зовнішніх чинників, що доповнюють один одного:

 • Внутрішня рубрикація являє собою логічне розбиття сторінок за розділами та їхню посилальну зв'язку;
 • Зовнішня архітектура допомагає розмістити інформацію на майданчику максимально зручно для відвідувачів. Добре видима і логічна навігація, розстановка акцентів, опрацювання читабельності спрощує пошук необхідних даних на майданчику.

Розроблення структури сайту найкраще проводити ще на етапі створення сайту такий підхід дає змогу уникнути грубих помилок, витрати часу і коштів. Якщо ж стоїть завдання в просуванні ресурсу, то коригування сортування і навігації проводиться насамперед.

Чому вам потрібна SEO структура?

Правильна SEO-структура сайту гідно оцінюється відвідувачами і пошуковими системами. Впровадивши її, ви відчуєте такі переваги:

 • Підвищення поведінкових факторів і залученості користувачів;
 • Збільшення кількості замовлень;
 • Прискорення індексації;
 • Зростання позицій у видачі Google і Яндекс, завдяки грамотній внутрішній ієрархії.

Етапи розробки структури сайту

Створення структури сайту проводиться індивідуально в кожному випадку, вона завжди відрізняється залежно від бізнес-ніші. Спочатку потрібно визначити:

 • Які цілі ставляться перед проєктом, які товари/послуги мають найвищий пріоритет;
 • Хто ваша цільова аудиторія і як вона звикла шукати продукт, що її цікавить;
 • Хто ваші конкуренти, їхні сильні та слабкі сторони.

Крок 1: Аналіз бізнес ніші

Спочатку потрібно вивчити попит на пропоновані товари або послуги - чи шукають їх в інтернеті, чи має місце сезонність ринку.

Крок 2: Аналіз структури сайтів-конкурентів

Щоб зрозуміти, як краще підносити інформацію для можливих замовників, проводять аналіз структури сайту сильних конкурентів - особливостей навігації, сортування і фільтрації, ключових слів, які використовуються. Щоб обійти їх у пошуковій видачі, потрібно зробити архітектуру свого сайту ще зручнішою.

Крок 3: Складання семантичного ядра

Для кожної сторінки підбирають унікальну фразу, за якою користувач може шукати інформацію, що просувається. Ядро має містити не тільки високочастотні, а й низькочастотні запити, оскільки вони приносять найбільш цільовий трафік.

Крок 4: Кластеризація семантики та розробка SEO-структури сайту

Отриманий набір фраз розподіляється за посадковими Url-адресами і впроваджуються на ресурсі. Найважливіше на цьому етапі - визначити для кожної сторінки запит, який максимально точно описує її зміст і відповідає очікуванням аудиторії.

Розробка структури сайту - обов'язковий етап створення і просування сайту. Усі веб-сайти наших замовників адаптовані під очікування потенційних клієнтів, тому вирізняються високими здібностями до продажу. Наші роботи тому незаперечне підтвердження.

Замовити створення структури сайту від IT DEV GROUP

За 5 років роботи наші фахівці отримали багатий досвід у створення інтернет магазинів, корпоративних сайтів. Знаємо, як виявляти потреби аудиторії, враховуємо стандарти веб-розробки, впроваджуємо нестандартні рішення. Звертаючись за послугами до нас, ви без сумнівів отримаєте приголомшливий результат - веб сайт, що продає і простий у використанні.