1/5

 • Вкажіть Ваші контактні дані

 • Яка послуга Вам потрібна?

  або
 • Вкажіть посилання на поточний сайт

 • Які завдання має вирішити сайт?

 • В моей компании работает человек

Ваша заявка успішно надіслана!

Розробка ERP систем

Основна особливість ERP систем - це загальна база даних, яка підтримує кілька функцій, що використовуються різними відділами. Співробітники різних відділів, наприклад, відділ маркетингу і бухгалтерія, можуть покладатися на одну й ту саму інформацію для своїх корпоративних потреб. Замовляти розробку ERP слід у тих випадках, коли вам важливо відстежити й автоматизувати роботу між відділами вашої компанії.

Розробка ERP систем та її цінність для компаній

ERP development

 

Уявіть собі таку ситуацію: компанія, яка займається інтернет-продажами, не може чітко відстежити реальну кількість наявності товару на складі. Менеджеру з продажу важко визначити достатню кількість ресурсів для кожного замовника в певний період часу. У таких ситуаціях компанії програють, втрачаючи клієнтів. Але якщо ви користуєтеся системою ERP з вбудованим модулем управління товаром, ваш відділ продажів може спати спокійно. Також, за допомогою ERP зручно відстежувати який з відділів відстає і який лідирує.

 

Розробка ERP системи дає змогу значно заощадити ресурси, забезпечує видимість і доступність даних у будь-який час. Забезпечується високий захист конфіденційних даних завдяки авторизації та наявності безлічі систем безпеки. Програмне забезпечення ERP добре підходить для узгодження фінансових показників, складання прогнозів продажів, підтримки обсягу замовлень і збільшення задоволеності клієнтів. Усе це дуже зручно відстежувати в одному місці, використовуючи програми ERP.

 

Програма адаптується під особливості кожної компанії. Створення ERP систем компанії допомагає легко планувати завдання, спрощує взаємодію з персоналом, керувати наявністю ресурсів, складати звіти. Система планування ресурсів підприємства ERP допомагає автоматизувати процеси та взаємодії між відділами. Нема чого купувати кілька інших програм, які часто складні у використанні, мають високу вартість і низку непотрібних функцій. Співробітникам не доведеться витрачати багато часу, навчаючись користуватися різними платформами. Створення ERP-системи забезпечить можливість зв'язати бізнес-процеси та забезпечити між ними обмін даними.

Розробка ERP досвідченими фахівцями IT Dev Group

IT Dev Group це - компанія, яка займається веб-розробкою. Для наших клієнтів ми пропонуємо індивідуальні послуги з розробки системи автоматизації бізнесу.

 

Найпопулярніші ERP модулі, якими користуються компанії, що розвиваються, це:

 • Управління взаємовідносинами з клієнтами
 • Бізнес-аналітика
 • Аналітика
 • Виробництво
 • Маркетинг та продажі
 • Інвентар
 • Відділ кадрів
 • Управління ланцюгами поставок
 • Розподілення
 • Фінанси та облік
 • Купівля

Ми надаємо комплексні розробки рішення для підприємств будь-якого розміру та типу. Як правило компанії малого та середнього бізнесу купують прості додатки ERP, які мають певний набір функцій для задоволення потреб певної ніші. Окремі додатки ERP можуть пропонувати програмне забезпечення як послугу SaaS, але повний набір додатків утворюють цілісну систему ERP, яка забезпечує ефективність ваших бізнес-процесів. ERP система розробляється спеціально під ваш бізнес і враховує всі нюанси, тому це працює так, як потрібно саме вам.

Як відбувається розробка ERP для підприємства

Розробка індивідуальних корпоративних додатків важлива для підприємств будь-якого масштабу. У нашій компанії працює команда досвідчених розробників і аналітиків, які розробили системи автоматизації бізнесу для багатьох підприємств різних галузей. Команда з розробки корпоративних застосунків складається з досвідчених менеджерів проєктів, бізнес-аналітиків, IT-консультантів, QA-інженерів і розробників. Щойно ми починаємо співпрацю з компанією, бізнес-аналітики з'ясовують усі бізнес-процеси та вимоги до програмного продукту в технічного персоналу компанії-клієнта. Ми аналізуємо відділи компанії та всі робочі процеси. Будуємо стратегію і пропонуємо рішення на основі виявлених вимог. Розробляючи ERP, ми створюємо програмне забезпечення, яке має два рівні: корпоративний і дочірній. Завдяки цьому, кожен відділ компанії залишається незалежний, але при цьому об'єднуються в одну систему. Потім ми починаємо підготовку до впровадження та реалізації проєкту. Після цього досвідчені розробники ERP створюють і тестують систему, яка задовольняє потреби даної організації. Наша компанія забезпечує службу підтримки на весь термін співпраці.

Чому вам слід обрати IT Dev Group для розробки ERP

Компанія IT Dev Group розробляє програми для систематизації бізнес-процесів протягом 7 років і використовує грамотний підхід до виконання завдань замовника. Наша перевага в тому, що ми ретельно аналізуємо ваш бізнес і інші бізнеси в даній ніші, для найкращого розуміння і впровадження всіх необхідних модулів ERP, пропонуємо шляхи досягнення задуманого. Ми вміло комбінуємо побажання наших клієнтів з власними ідеями. Завжди реалізуємо проєкт у поставлений термін. Розроблювані корпоративні додатки підходять для різних ніш бізнесу. Розробка ERP систем для підприємств значно спрощує роботу і покращує показники бізнесу.